Patrick Mortensen Matchworn og Signeret AGF-trøje - Dear Football
Unik AGF Mate Vatsadze signeret spillertrøje - Til fordel for Mænd mod Kræft | Lauritz.com
AGF spiller i specialtrøje til ære for Aage Rou | stiften.dk
Mustapha Bundu Unik matchworn og signeret AGF-trøje - Dear Football
AUKTION! | F.C. København Fan Club
Trøje-auktion til fordel for veteranerne | F.C. København
Nu kan du byde på specialtrøjerne til fordel for Ukraine | F.C. København
Trøje nr. 19; Match worn af Eric Kahl
AGF trøje | De bedste priser og billeder af gamle AGF trøjer
NRGi - Støt en god sag og få fingrene i en signeret AGF trøje... Efter et brag af en kamp mandag aften, sætter NRGi en signeret AGF trøje på auktion til fordel
Auktion med Maradonas milliondyre trøje er skudt i gang | Skive Folkeblad
Byd på en Match worn AGF-spillertrøje
Fodboldtrøjer som samlermani | ugeavisen.dk
Interview med Johnny Vilstrup: - Medaljerne skulle hjem til Aarhus | KSDH.dk
AGF Fodbold. Billetter samt sign. trøje og handsker - Lauritz.com
Av! AGF taber igen | TV2 ØSTJYLLAND
AGF on Twitter: "Nu kan den trøje spillerne bar i søndags blive din - altså lige nøjagtig den trøje som din favoritspiller havde på. Læs mere om auktionen over legendetrøjen her 👉